Diary

12. 11. 2011

12. října 2011 v 18:18
Dneska byla úplně "super" škola :oD Žádna totiž nebyla, protože jestli jste viděli zprávy nebo aspoň četli Seznam.cz tak nám tady v Ostravě, směr Opava zablokoval jeden polák cisternou silnici a my jsme se nemohli do školy dostat, protože byla uzavírka silnice :o) Tak jsme s holkama šly do Futura si něco koupit k jídlu a pak jsme šli ke kámošce domů. U ní holky daly cígo, koukali sme na její staré fotky a koukali po troškách na film Piraňa, asi se na to kouknu, uvidím. No pak jsem jela domů , najedla jsem se a pak jsem šla zase do obchodu si koupit barvu na vlasy, protože už mám parádní odrust, fuuj :oD

dort s rodinné oslavy, kterou jsme měli minulou sobotu

9. 10. 2011

9. října 2011 v 16:18
Nevíte, kde by se nějaká taková džínová bunda dala sehnat ?? Hlavně za rozumnou cenu :o)))

8. 10. 2011

8. října 2011 v 20:16

Toto jsou ještě dárky k narozeninám. Dneska byla ta rodiná oslava, takže se zase sešla skoro celá rodina :o) Zítra si půjdu koupit asi nějaké kotníkové kozačky. Minulý rok už jsem jedny měla, ale koupila jsem si semišové a nedopadlo to s něma jinak než katastroficky :oD , takže semiš nedoporučuju !


Líbí se mi ty boty, ale potřebuju spíše nějaké bez podpatku, takže asi nakonec vyhrajou nějaké jiné a bez toho podpatku no, uvidime :o))

3. 10. 2011

3. října 2011 v 19:39
Zdravím :o) Dneska celkem vpohodě den, teda až na školu další 5 z matiky. Jako vůbec ji nechápu, nevim co mam dělat. Těžká ta škola ! :o/ Sakra. Ale chci maturitu tak musím začiít něco pro to dělat. Ach jo, já takový lenoch. Nebo že bych si našla práci ? :oD Ne, ja si neumím představit že bych v 18 letech šla už někam naplno pracovat to fakt né. Radši se ještě budu mučit ve škole, než vést "pracovní" život, který bych už měla do konce života. A navíc ve škole plno lidí se kterýma se dá pobavit, s učetalama třeba zasmát nebo si z nich vystřelit, pozní příchody do školy jsou vám tolerovány a když to ve škole nevdržíte a odejdete třeba na poslední hodinu tak je to všem jedno. V práci bych si už takové věci nemohla dovolit. Stejně sem poznala, že nejlepší část života je na střední :o) No konec povídání o škole. Momentálně papám kukuřici mňamka a za chvilkuse chystám spát :o( Náušnice přidám až někdy jindy, protože nemám nabitou baterku do foťáku a mobilem je to je blbá kvalita. Tak se ozvu zase zítra. Mějte se ;o)

2. 10. 2011

2. října 2011 v 19:49
Udělala jsem na blogu pár změn. Menu se nachází v horní liště a oblíbené blogy až na konci stránky. Dneska jsem byla u spolužačky ji donest sešity at si je může přepsat , protože nebyla v pátek ve škole a pak jsme se byli po Futuru. Ja jsem si v New Yorkeru koupila náušnice ve tvaru růží, no neberte to za 80 kč :oD Zítra je sem přidám, protože teď už sem mi vážně nechce. Za chvilku musím jit spát, ráno škola a já vstvám v 5 hodin ráno :o// Tak se mějte ;o)

Večer , 1. 10. 2011

1. října 2011 v 22:34
Rozhodla jsem se, že budu přidávat články jednou za den. Tak doufám když jsem si trochu upravila design blogu, že to budu dodržovat :oD Toto jen to pro info.

taková pozornost od sestřenky která bydlí v Pardubicích

1. 10. 2011

1. října 2011 v 11:54

Wow, už dneska máme říjen, tot letí fakt že jo. Zachvilku s takovou budou zase Vánoce :oD Včera sice žádná oslava nebyla ale zašly jsme si s kámoškou na chvilku na Stodolní no. Aspoň jsme neseděli doma na zadkách :o)) Jinak, ve škole to moc nejde. Já jsem líná se učit tak to taky tak vypada, ale musim už začit něco dělat jinak to semnou skončí špatně fakt :o/ Příští týden je rodiná oslava, tak budu dělat dort s mamkou. Už se těším, mám ráda pečení takových věcí které pak mužu nazdobit podle libosti ;o)

fotky ze včerejška

25. 9. 2011

25. září 2011 v 17:27
Včera jsem měla narozeniny, konečně 18, jupí :o) Chtěla jsem napsat už včera, ale nebyl čas,byla jsem s našima a sestrama na den NATO,takže jsem přišla domů pak úplně unavená :o( Ale bylo včera fajně, to jo, aspoň že počasí vyšlo ;o) No, zítra zase škola, takže vstávání v 5 hodin ráno mě opět nemine :o( Dneska jsem se šla podivat po nějakém oblečení, koupila jsem si pouze tričko v Terranově a novou tvářenku.

tričko z Terranovy

22. 9. 2011

22. září 2011 v 19:13
Ách jo, tak škola mě ták vyčerpává že nenacházím sílu sem něco psát :o( Je toho celkem plno ve škole, mám nějakou rýmu a za dvy narozeniny které nejspíše strávím doma a budu se
léčit :o((( Hezké ! :o//


Ta škola mě zabije fakt :oD Je toho opravdu dost, nemám ráda ekonomiku, dost nezáživný předmět a toho učitele taky nemám ráda, diktuje zápisy jak blb, o ničem :oD Jinak na škole, celkem vpohodě lidi a to jsem ráda ;o) A k těm narozeninám...no těšila jsem se že je oslavím už zítra ale kamošky nemužou a jedna je nemocná a já taky, takže to vidim až na příští týden, ale už se těším !! :o)

A co vy a škola ? :o))))

13. 9. 2011

13. září 2011 v 17:36
Promiňte že píšu až po tak dlouhé době, ale prostě není čas. Nová škola, po škole domu, relax a pak spát a pak zase odznova.... No, a co noveho ? Celkem nic, už se pomalu učíme a je to děs :oD Třeba učitel v ekonomice nám diktuje učivo, která nemá hlavu ani patu ale tak co zapisuju si no :oD Jinak ve škole, v phodě, už si tam pomalu zvykám , co mi taky zbývá že. Teď si pujdu něco zahrát, a zase brzo spát, protože do školy vstávám v 5 tak jsem pak celekem nevyspana :o( Tak doufám že se co nejdřív zase ozvu, už o něco s lepším článkem a víc fotkama ;o) Zatím se mějte :o))

 
 

Reklama